Pomiary elektryczne

Wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom oferujemy pełną gamę usług w zakresie instalacji elektrycznych. Istniejemy od kilkunastu lat i rozwijamy się bardzo dynamicznie. Z każdym dniem przybywa nam coraz więcej zadowolonych klientów. Wykonujemy pełen zakres prac związanych z przystosowaniem układów pomiarowych do obowiązujących przepisów prawa energetycznego. Swoje prace wykonujemy w godzinach dogodnych dla naszych klientów.

 

 

 Badania instalacji elektrycznych oraz zasilających przez nie urządzeń elektrycznych odgrywają istotną rolę w ocenie ich stanu technicznego pod względem niezawodności instalacji i bezpieczeństwa użytkowania. Wyniki badań stanowią podstawę do podjęcia decyzji o przekazaniu instalacji i urządzeń elektrycznych do eksploatacji, o przedłużeniu okresu eksploatacji lub o konieczności dokonania odpowiednich napraw i remontów lub wycofania z eksploatacji.

 

Instalacje elektryczne w obiektach budowlanych powinny charakteryzować się następującymi walorami użytkowymi i montażowymi:

  • funkcjonalność
  • bezpieczeństwo
  • niezawodność
  • wymienialność
  • estetyka
  • ochrona środowiska

Witamy Państwa na stronie internetowej firmy INSTAL-POL. Firma nasza zajmuje się wykonywaniem instalacji elektrycznych w budownictwie jedno i wielorodzinnym. Niezawodność, solidność i estetyka wykonanych instalacji są dla nas najważniejszymi priorytetami.

Kontakt dla firm i instytucji

Instal-Pol Piotr Grycz
ul. Kraszewskiego 110

33-380 Krynica Zdrój

605 930 717

biuro@instal-pol.pl